Dana Radlová

Přijďte a nechte se hýčkat!

Dana Radlová, majitelka salonu

Vždycky jsem si přála mít zdravou a krásnou pleť. Věřím, že snad každá žena si přeje totéž. Proto jsem si vybrala práci v kosmetickém salonu za své životní poslání. Používám exkluzivní německou kosmetiku PHYRIS a českou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia. Spojením kvalitní, účinné kosmetiky a citlivé práce svých rukou dosahuji perfektního výsledku. Lidský dotek je nadčasový a nikdy nevyjde z módy.

Jsem šťastná, že se mi pro můj záměr podařilo vytvořit místo v krásném prostředí hotelu Castle Residence. V klidné vilové čtvrti, ve stínu stoletých kaštanů, zkrátka na místě, kde genius loci přebírá moc nad starostmi všedního dne.

Přijďte a nechte se hýčkat! Vaše pleť vám bude vděčná a vy si při ošetření odpočinete. Pravidelná a cílená péče udrží vaši pleť v kondici. Nebude tak snadno podléhat vnějším vlivům. Problematickou pleť vyčistím, unavenou povzbudím a omladím. Pojďte se přesvědčit, že to funguje.

Zážitek vašich smyslů

Poznejte nový rozměr krásy s PHYRIS skin care concept

Značka PHYRIS pochází ze špičkových laboratoří v německém Augsburgu a je více jak 60 let jedničkou na německém trhu. Patří k exkluzivním světovým kosmetickým salonním značkám, a to díky účinnosti svých kosmetických výrobků. Hlavní filozofií značky PHYRIS je unikátní 3-fázová koncepce péče, která má nedostižitelný náskok před ostatními konvenčními metodami kosmetické péče a která ho odlišuje od ostatních kosmetický značek.

Unikátní 3-fázová koncepce péče:

 • Fáze 1 - čištění, peeling a tonizace
 • Fáze 2 - aktivace SOMI - tvoří podstatu této dokonalé péče
 • Fáze 3 - péče - krémy, séra, koncentráty

Srdcem kosmetických ošetření je fáze 2 - aktivátory SOMI, které zvyšují a prodlužují účinnost následně aplikovaných produktů ve fázi 3. Krystalová masáž SOMI se svým intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

Sothys
Péče o pleť

Krása a harmonie z Vlčí Hory

Česká aromaterapeutická kosmetika NOBILIS TILIA

Moje první setkání s českou přírodní kosmetikou Nobilis Tilia bylo nečekaně milé. Ocitla jsem se v malebné krajině Českého Švýcarska, na místě zvaném Vlčí Hora - sídlo Nobilis Tilia. Už jen název "Vlčí Hora" ve mě vzbuzuje spousty emocí a to já mám moc ráda. 

Když jsem prošla naučnou botanickou zahradu a poprvé přivoněla k lahvičkám s pečující kosmetikou napadlo mě, že tak krásné kompozice éterických olejů musel vytvářet někdo s velkou láskou. A protože jsem velký milovník aromaterapie, kterou hojně využívám ve svém životě, rozhodla jsem se i vám, mým klientkám, tento voňavý zážitek zprostředkovat. Nobilis Tilia si mě získala pro své postoje, energii, vášeň, nadšení a lásku k přírodě a člověku.

Etický kodex

6 pravidel, které dodržuji:

 • 100% garance vrácení peněz v plné výši, když nebudete spokojená s mými službami.
 • Když se dostavíte na domluvený čas, nebudete čekat déle než 15 min. Pokud ano, garantuji vám slevu ve výši 15% z ceny vašeho ošetření.
 • Absolvovala jsem školení přímo od SOTHYS Paris. Abych vám mohla poskytovat tu nejlepší péči a přinášet nové trendy, udržuji své vzdělání v oboru i nadále na vysoké úrovni. Pravidelně se účastním kosmetických školení a setkání.
 • Kabinu vždy řádně uklízím a připravuji na vaši proceduru, aby byla perfektně čistá. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, sdělte mi to. Nabídnu vám po domluvě kompenzaci.
 • Budu vás informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích a změnách v salonu.
 • Pokud bych kvůli nemoci, nebo z jiných vážných důvodů, nemohla dodržet smluvený termín, budu vás vždy předem a včas informovat. Nabídnu vám samozřejmě náhradní termín.
Etický kodex

4 pravidla pro vás:

 • Prosím o dochvilnost. Pokud budete mít více než 15 minut zpoždění, nabídnu vám kratší proceduru, nebo zkrátíme původně vybranou proceduru. Pochopte, že i já mám závazky vůči dalším klientům.
 • Při rezevaci procedury delší než 3 hodiny (např. kosmetika + masáž) vybírám 50% zálohu předem. Platba je možná převodem na účet nebo v hotovosti v salonu. Bez uhrazené zálohy nemohu službu rezervovat. V případě storna, prosím, zrušte vaši rezervaci alespoň 24 hodin předem, jinak záloha propadá.
 • Pokud vlastníte dárkový certifikát a nemůžete se dostavit, zrušte svou rezervaci alespoň 24 hodin předem. Jste-li objednaná na proceduru delší než 3 hodiny, propadá 50% hodnoty dárkového certifikátu.
 • Jako vstřícný krok a projev respektu prosím o vypnutí mobilního telefonu po dobu vaší návštěvy v salonu.

Děkuji, že vzájemně respektujeme svůj čas.