Inspirováno vámi

Oddejte se pečujícím rituálům krásy, které respektují jedinečnost každé pleti.

Věrnostní program

Jak se stát jeho součástí

Stálým klientům poskytuje salon Castle Cosmetic věrnostní program, díky kterému se vám dostane nadstandartní péče v oblasti kosmetiky a péče o tělo. Při vaší druhé návštěvě salonu vám bude nabídnuto členství. Vystavím vám věrnostní kartu, kterou založím v salonu do kartotéky. V kartě budu evidovat nasbírané body za procedury a nakoupené produkty. Za nasbírané body vám pak náleží odměna ve formě procedury.

1 bod = 1 Kč

Jak proměnit body za proceduru

5 000 bodů • peeling, masáž a zábal nohou nebo rukou během kosmetického ošetření
10 000 bodů • relaxační tělová masáž 45 min.
14 000 bodů • SPA pedikúra Mavex
17 000 bodů • ošetření očního okolí
19 000 bodů • kúra Hydra 3Ha
Pokud službu využijete, vaše bodové konto se nuluje. Dostanete novou kartu a začínáte body sbírat znovu. Informaci o stavu vašich bodů vám sdělím vždy na místě v salonu.

Věrnostní program je především poděkováním Vám klientům za věrnost a přízeň. Pevně věřím, že to budete vnímat stejně.

Švýcarská SPA pedikúra MAVEX

Švýcarská pedikúra Calluspeeling značky MAVEX

Zcela odstraňuje popraskanou, ztvrdlou a zrohovatělou kůži bez použití žiletek, skalpelu a frézek. Jedná se o mimořádné kosmetické ošetření nohou s intenzivním ochranným působením na cévy a zároveň relaxačním a anitibakteriálním účinkem. To zaručuje intenzivní a hlubokou hydrataci nohou, stimulaci krevního oběhu a aktivaci buněčného metabolismu. Součástí ošetření je masáž chodidel.

Výrobky značky MAVEX jsou zcela přírodní a neobsahují parabeny, formaldehyd, přidané konzervační látky, minerální oleje ani parafín. Jsou vyrobeny synergickým komplexem rostlinných extraktů ze švýcarských alpských bylin a rostlin, jako např. hořce, borůvky, smrku, jedle a čisté ledovcové vody zapouzdřené v liposomech.

cca 50 min • 800 Kč (v rámci kosmetického ošetření nebo masáže zvýhodněná cena 650 Kč)

Ošetření ultrazvukovou špachtlí RECLAR

Ošetření ultrazvukovou špachtlí RECLAR

Jedinečné spojení ultrazvukového vodního peelingu, galvanické funkce a biostimulačního světla.

Modré světlo • galvanické blue-LED zajišťuje penetraci séra hluboko do pokožky, odstraňuje akné, nečistoty, potlačuje záněty. Pro zdravou a čistou pleť bez nedokonalostí.

Červené světlo • galvanické red-LED pro hedvábnou a mladou pokožku zajistí penetraci séra hluboko do pokožky. Je efektivní proti stárnutí, podporuje tvorbu kolagenu, zajišťuje pružnost pokožky, vyhlazuje vrásky a poškození slunečním zářením. Pro pružnou a mladou pleť bez vrásek.

Máte problémy s akné? Objevují se vám první vrásky a vaše pleť potřebuje omladit? Vyzkoušejte moderní, bezbolestné čištění a ošetření ultrazvukuvou špachtlí, které si zamilujete.

Ultrazvuková špachtle spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých, ztvrdlých částí pokožky a veškerého buněčného odpadu z pórů. Brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz a tím snižuje riziko zánětů. Nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

Ultrazvuková špachtle ale zároveň funguje i jako face-lifting. Při ošetření dochází k mikromasáži kožní tkáně, která v kombinaci s biostimulačním světlem přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Výsledkem je rozjasněná, omlazená, čistá pleť.

Pro koho a na jaké partie je ošetření určeno

Slečny, ženy, muže na všechny typy pleti. Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu.

Kolik procedur je třeba

Min. 1x měsíčně, v případě nečisté pleti, zanesených pórů se doporučují alespoň 4 sezení po 1 týdnu, dále pak udržovací ošetření 1x měsíčně.

Cena a čas procedury

Použití ultrazvukové špachtle je zahrnuto jako součást kosmetického ošetření ZDARMA.

V případě samostatného ošetření ultrazvukovou špachtlí:

30 min • samostatné ošetření • 700 Kč (1x kúra obličeje: odlíčení, čištění ultrazv. špachtlí, zapracování séra a masky dle potřeb pleti vč. použití biostimulačního světla, závěreční krém)

60 min • samostatné ošetření • 1.290 Kč (1x kúra obličeje, krku a dekoltu: čištění ultrazv. špachtlí, zapracování séra a masky dle potřeb pleti vč. použití biostimulačního světla, závěrečný krém)

Kontraindikace použití ultrazvukové špachtle

Nepoužívá se v těhotenství, při epilepsii, onkologických onemocnění, v případě implantovaných defibrilátorů nebo stimulátorů, či jiných elektronických zařízení, pokud máte opar.

Masáže

Masáže v mém salonu vychází z různých technik jako Breussova a Dornova metoda, klasická Švédská masáž, relaxační nebo aromaterapeutická masáž. Při masáži volím vždy techniku s ohledem na přání klienta a na jeho aktuální fyzický a psychický stav. Masáže jsou prováděny rostlinými oleji v bio kvalitě, které mají na pokožku těla blahodárné účinky. Obsahují bioaktivní látky a vitamíny, které pokožku vyživují, udržují ji pružnou a sametově hebkou.

Dornova metoda

Šetrná manuální technika, při které dochází k uvolnění blokád a bolesti v problematický partiích - převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen. Vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje statiku těla.

1 h • 800 Kč / každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Breussova masáž

Velmi dobře doplňuje Dornovu metodu. Jedná se o jemnou masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Zároveň je to i příjemná energetická a relaxační masáž.

1 h • 800 Kč každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Švédská masáž

Jedná se o nejznámější a nejpoužívanější masáž převážně v evropských zemích. Jejím hlavním cílem je odstranění svalového napětí a únavy.

1 h • 800 Kč • každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Aromamasáž

Doslova jsou to lázně pro tělo a duši. Aromamasáž má stimulující a uklidňující účinky. Provádí se rostlinými esencemi, které přináší tělu bioinformaci z přírody.

1 h • 900 Kč • každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Kosmetická péče SOTHYS

Péče o všechny typy pleti

Základní ošetření vychází z konkrétního typu pleti. Představuje nezbytný základ pro získání a udržení krásné pleti. Ošetření zahrnuje odlíčení, úpravu obočí, gommage, čištění pleti, masáž Digi-Esthétique®, masku, ampulku dle typu pleti, závěrečný krém a lehký denní make-up.

cca 1 h 15 min • 1.290 Kč (v ceně zahrnuto také ošetření ultrazvukovou špachtlí vč. biostimulačního světla)

 

Eau Thermale SPA™

Ošetření s obsahem termální vody chrání, zklidňuje a balancuje extrémně citlivou pleť. Pro ty, jež trápí pocity bolesti, svědění, reaktivita a červenání na povrchu pleti, špatná snášenlivost kosmetických přípravků. Zklidnění pleti je podpořeno masáží ledovými porcelánovými lžičkami, které mají okamžitý odlehčující a chladivý efekt.

cca 60 min • 1.500 Kč

 

Ošetření očního okolí

Profesionální oční péče pro viditelně mladší vzhled vašich očí. Zmírňuje vrásky, tmavé kruhy pod očima a otoky očních kontur. Přizpůsobeno citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček. Ošetření je doprovázeno masáží s ledově chladnými porcelánovými lžičkami pro okamžitý pocit úlevy.

Samostatné ošetření • cca 50 min • 950 Kč / Součást jiného ošetření • 650 Kč

 

Peeling s kyselinou glykolovou

Rychlé a okamžité rozjasnění a sjednocení pleti. Součástí ošetření je odlíčení, gommage, hloubkové čištění a závěrečné ošetření vysoce regeneračním přípravkem Recover RX, který urychluje obnovu pleti. Vhodné jako součást základního ošetření, nebo kúry Hydra 3Ha™.

Samostatné ošetření • cca 30 min • 800 Kč / Součást jiného ošetření • 300 Kč

 

Sezónní kúra - limitovaná edice

Smyslové ošetření plné vitaminů nebo minerálů v kombinaci s rostlinnými výtažky. Cílem ošetření je okysličit, povzbudit, regenerovat a posílit obranyschopnost pleti. Ta je po ošetření rozjasněná, sjednocená a lépe bojuje s nepříznivými vlivy počasí. Zvláště vhodné pro pleť mdlou, unavenou, postrádající jas. Sezónní ošetření je k dispozici 2x ročně v limitované edici.

cca 1 h 15 min • 1.550 Kč

 

Detox Energie™ - detoxikační kúra

Ošetření se silnou kombinací účinných složek k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Trojice klíčových látek organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy vaši pleť vyhladí a rozzáří.

cca 1 h 30 min • 2.200 Kč

 

Hydra 3Ha™ - hydratační kúra

Intenzivní hydratace s trojnásobným obsahem kyseliny hyaluronové. Obnovuje hydrataci, regeneruje epidermis. Jen dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času.

cca 1 h 30 min • 2.100 Kč

 

Ošetření mládí - vyhlazující kúra 

Cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí: vráskám a povoleným rysům. Vysoce sofistikované ošetření kombinující výtažky z šafránu, jerlínu a peptidy pro viditelně mladší tvář: 

cca 1 h 30 min • 2.200 Kč

 

Sothys Homme - péče pro muže

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Toto ošetření kombinuje díky obsahu vulkanické horniny detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti.

cca 60 min • 1.290 Kč

Kosmetická péče NOBILIS TILIA

Salonní ošetření Biofáze - enzymatická regenerace pleti

Biofáze je unikátní metodou ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje pleť, viditelně ji omlazuje, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling (podle stavu pleti), aplikace 1. biofáze, masáž rukou, aplikace 2. biofáze, masáž dekoltu a šíje, aplikace 3. biofáze, masáž obličeje, závěrečný krém

60 min • 1150 Kč • Příplatek za hloubkové čištění • 150 Kč

 

Ošetření dle typu pleti

Ošetření podle typu a potřeb pleti zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum, masáž obličeje a očního okolí, maska, masáž dekoltu a šíje, závěrečný krém.

Kombinace éterických olejů sestavuji dle potřeb pleti a dle momentálního psychického stavu klienta, tak, aby došlo k maximálnímu prožitku a uvolnění.

75 min • 1150 Kč • Příplatek za hloubkové čištění • 150Kč