Inspirováno vámi

Oddejte se pečujícím rituálům krásy, které respektují jedinečnost každé pleti.

Kosmetická péče PHYRIS

Péče o všechny typy pleti

Základní ošetření vychází z konkrétního typu pleti. Představuje nezbytný základ pro získání a udržení krásné pleti. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivace, sérum dle potřeb pleti, masáž obličeje a dekoltu, masku, závěrečnou péči.

cca 60 min • 1.290 Kč

 

HYDRO Plus

Hydratační ošetření pro všechny typy pleti. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivace, sérum, masáž obličeje a dekoltu, masku, závěrečnou péči.

cca 60 min • 1.290 Kč

 

HYALURON Intensive

Intenzivní hydratační ošetření pro zjemnění vrásek způsobených dehydratací. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivaci, masku 1, sérum, masáž obličeje a dekoltu, oční masku, masku 2, závěrečnou péči.

cca 90 min • 1.890 Kč
 

AQUA Fresh

Expresní hydratační ošetření určené zejména těm, které tlačí čas a rádi by pleti dopřáli alespoň minimální péči. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, peeling, aktivaci, sérum, expresní masáž obličeje, masku, závěrečnou péči.

cca 30 min • 890 Kč

 

SEE Change

Zpevnění kontury, zklidnění a stimulace kolagenu díky kmenovým buňkám a kyselině hyaluronové. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivaci, sérum, masáž obličeje a dekoltu, oční masku, masku, závěrečnou péči.

cca 60 min • 1.490 Kč

 

COLLAGEN Intensive

Intenzivní ošetření pro vypnutí kontur, zpevnění a hydrataci. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, AHA peeling, AHA masku, aktivaci, masku 1, sérum, masáž obličeje a dekoltu, oční masku, masku 2, závěrečnou péči.

cca 90 min • 1890 Kč
 

SKIN Comeback

Regenerační a omlazující ošetření pro náročnou pleť, navrací zpět elasticitu, zpevňuje kontury, zjemňuje reliéf pleti. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivaci, sérum, oční masku, masáž obličeje a dekoltu, masku, závěrečnou péči.

cca 60 min • 1.490 Kč

 

PERFECT Age Intensive

Intenzivní protivráskové ošetření s kmenovými buňkami pro všechny typy pleti. Prevence proti stárnutí, posílení elasticity, redukce vrásek. Ošetření zahrnuje odlíčení, čištění, úpravu obočí, peeling, aktivaci, masku 1, sérum, masáž obličeje a dekoltu, oční masku, masku 2, závěrečnou péči.

cca 90 min • 1890 Kč

 

Peeling s kyselinou glykolovou

Rychlé a okamžité rozjasnění a sjednocení pleti.  Vhodné jako součást základního ošetření, nebo ošetření Hydro Plus

Pouze jako součást jiného ošetření • 300 Kč

 

Ošetření očního okolí

Profesionální oční péče pro viditelně mladší vzhled vašich očí. Zmírňuje vrásky, tmavé kruhy pod očima a otoky očních kontur. Přizpůsobeno citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček. Ošetření je doprovázeno masáží s ledově chladnými porcelánovými lžičkami pro okamžitý pocit úlevy.

Samostatné ošetření • cca 50 min • 950 Kč / Součást jiného ošetření • 650 Kč

Medical system

V CARBON System

První protivráskový peeling s aktivním karbonem!

V-Carbon System je neinvazivní omlazení pleti, které posune Vaši pleť na vyšší úroveň. Unikátní procedura s jedinečnými produkty dokáže vykouzlit nevídaný lifting pleti již za pár minut.

Aplikace V-Carbon systému umožňuje střední nebo výrazný peelingový efekt, dle typu a stavu pleti klienta.Tento proces je možný díky přírodním exfoliačním látkám (kyselině ferulové, mandlové a mléčné) a vzácným antioxidantům (extraktu z černého zázvoru a lékořice). Při ošetření se aplikuje V-Carbon film a následně V-Carbon spray.

Doporučená indikace:

  • redukuje linky a vrásky
  • stahuje póry
  • redukuje akné, jizvy a postaknózní stav
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • stimuluje kolagenová vlákna
  • zlepšuje texturu pleti
  • čistí póry a redukuje černé tečky
  • okamžitý lifting pleti

Cena ošetření:

cca 30 min. 1690 Kč
cca 45 min. 1990 Kč

Kosmetická péče NOBILIS TILIA

Salonní ošetření Biofáze - enzymatická regenerace pleti

Biofáze je unikátní metodou ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje pleť, viditelně ji omlazuje, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling (podle stavu pleti), aplikace 1. biofáze, masáž rukou, aplikace 2. biofáze, masáž dekoltu a šíje, aplikace 3. biofáze, masáž obličeje, závěrečný krém

60 min • 1150 Kč • Příplatek za hloubkové čištění • 150 Kč

 

Ošetření dle typu pleti

Ošetření podle typu a potřeb pleti zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum, masáž obličeje a očního okolí, maska, masáž dekoltu a šíje, závěrečný krém.

Kombinace éterických olejů sestavuji dle potřeb pleti a dle momentálního psychického stavu klienta, tak, aby došlo k maximálnímu prožitku a uvolnění.

75 min • 1150 Kč • Příplatek za hloubkové čištění • 150Kč

Švýcarská SPA pedikúra MAVEX

Švýcarská pedikúra Calluspeeling značky MAVEX

Zcela odstraňuje popraskanou, ztvrdlou a zrohovatělou kůži bez použití žiletek, skalpelu a frézek. Jedná se o mimořádné kosmetické ošetření nohou s intenzivním ochranným působením na cévy a zároveň relaxačním a anitibakteriálním účinkem. To zaručuje intenzivní a hlubokou hydrataci nohou, stimulaci krevního oběhu a aktivaci buněčného metabolismu. Součástí ošetření je masáž chodidel.

Výrobky značky MAVEX jsou zcela přírodní a neobsahují parabeny, formaldehyd, přidané konzervační látky, minerální oleje ani parafín. Jsou vyrobeny synergickým komplexem rostlinných extraktů ze švýcarských alpských bylin a rostlin, jako např. hořce, borůvky, smrku, jedle a čisté ledovcové vody zapouzdřené v liposomech.

cca 50 min • 800 Kč (v rámci kosmetického ošetření nebo masáže zvýhodněná cena 650 Kč)

Ošetření ultrazvukovou špachtlí RECLAR

Ošetření ultrazvukovou špachtlí RECLAR

Jedinečné spojení ultrazvukového vodního peelingu, galvanické funkce a biostimulačního světla.

Modré světlo • galvanické blue-LED zajišťuje penetraci séra hluboko do pokožky, odstraňuje akné, nečistoty, potlačuje záněty. Pro zdravou a čistou pleť bez nedokonalostí.

Červené světlo • galvanické red-LED pro hedvábnou a mladou pokožku zajistí penetraci séra hluboko do pokožky. Je efektivní proti stárnutí, podporuje tvorbu kolagenu, zajišťuje pružnost pokožky, vyhlazuje vrásky a poškození slunečním zářením. Pro pružnou a mladou pleť bez vrásek.

Máte problémy s akné? Objevují se vám první vrásky a vaše pleť potřebuje omladit? Vyzkoušejte moderní, bezbolestné čištění a ošetření ultrazvukuvou špachtlí, které si zamilujete.

Ultrazvuková špachtle spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých, ztvrdlých částí pokožky a veškerého buněčného odpadu z pórů. Brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz a tím snižuje riziko zánětů. V případě zanešené pleti, která vyžaduje manuální hloubkové čištění, funguje ultrazvuková špachtle jako podpora munuálního čištění.

Ultrazvuková špachtle ale zároveň funguje i jako face-lifting. Při ošetření dochází k mikromasáži kožní tkáně, která v kombinaci s biostimulačním světlem přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Výsledkem je rozjasněná, omlazená, čistá pleť.

Pro koho a na jaké partie je ošetření určeno

Slečny, ženy, muže, na všechny typy pleti

Cena a čas procedury:

Použití ultrazvukové špachtle v délce do 4 min. je zahrnuto jako součást kosmetického ošetření ZDARMA.

Kontraindikace použití ultrazvukové špachtle:

Nepoužívá se v těhotenství, při epilepsii, onkologických onemocnění, v případě implantovaných defibrilátorů nebo stimulátorů, či jiných elektronických zařízení, pokud máte opar.

Masáže

Masáže v mém salonu vychází z různých technik jako Breussova a Dornova metoda, klasická Švédská masáž, relaxační nebo aromaterapeutická masáž. Při masáži volím vždy techniku s ohledem na přání klienta a na jeho aktuální fyzický a psychický stav. Masáže jsou prováděny rostlinými oleji v bio kvalitě, které mají na pokožku těla blahodárné účinky. Obsahují bioaktivní látky a vitamíny, které pokožku vyživují, udržují ji pružnou a sametově hebkou.

Dornova metoda

Šetrná manuální technika, při které dochází k uvolnění blokád a bolesti v problematický partiích - převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen. Vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje statiku těla.

1 h • 800 Kč / každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Breussova masáž

Velmi dobře doplňuje Dornovu metodu. Jedná se o jemnou masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Zároveň je to i příjemná energetická a relaxační masáž.

1 h • 800 Kč každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Švédská masáž

Jedná se o nejznámější a nejpoužívanější masáž převážně v evropských zemích. Jejím hlavním cílem je odstranění svalového napětí a únavy.

1 h • 800 Kč • každá další započatá čtvrthodina 150 Kč

Aromamasáž

Doslova jsou to lázně pro tělo a duši. Aromamasáž má stimulující a uklidňující účinky. Provádí se rostlinými esencemi, které přináší tělu bioinformaci z přírody.

1 h • 900 Kč • každá další započatá čtvrthodina 150 Kč